www.inwest.org.tr | www.zaferinvest.org.tr

Giriş Kayıt
EnglishTürkçePусский汉语العربية
Home » HAKKIMIZDA
A+ R A-
e-Posta Yazdır PDF
ZAFER KALKINMA AJANSI
bg

Afyonkarahisar, Kütahya, Manisa ve Uşak illerini kapsayan ve ‘TR33’ olarak sınıflandırılan bölgede hizmet vermek üzere 14.7.2009 tarihli Bakanlar Kurulu Kararı ile kurulmuş olup, ülkemiz genelinde Devlet Planlama Teşkilatı’nın koordinasyonu ile kurulması öngörülmüş toplam 26 adet Kalkınma Ajansı arasındaki yerini almıştır. T.C. Zafer Kalkınma Ajansı Genel Sekreterliği Kütahya’dadır. Afyonkarahisar, Manisa ve Uşak illerimizde Genel Sekreterliğe bağlı Yatırım Destek Ofisleri hizmet vermektedir. Kalkınma olgusunun, iktisadi, sosyal, kültürel ve diğer tüm boyutlarıyla kapsamlı ve bütünsel niteliği doğrultusunda, Ajansımız Bölge’de şu ana eksenlerde çalışmalarda bulunacaktır:

Ajansımız bir telefon uzağınızdadır.

Hizmetlerimiz:Ajansımız yatırımlarınızla ilgili size özel profesyonel hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetlerin tamamı ücretsizdir.

  • Bilgi, veri ve istatistikler: Farklı uzmanlık alanlarına sahip çalışanlarımız Bölge’nin ekonomisi, dinamikleri ve son gelişmeler hakkındaki verileri sürekli olarak toparlamaktadır. Yatırımınızla ilgili işgücü, enerji, ulaşım ve diğer maliyetler ile ilgili güncel verileri sizinle paylaşmaktan mutlu olacağız.
  • Yerel ağlara erişim: Yönetim Kurulumuz Valiler, Belediye Başkanları, İl Genel Meclisi Başkanları ile Ticaret ve Sanayi Odaları Başkanlarından oluşmaktadır. Ajansımız Özel Sektör, Kamu Kurumları, Üniversiteler ve Sivil Toplum Örgütlerini bir araya getirmekte ve size bu yerel ağlara ulaşma imkanı sunmaktadır.
  • Yer seçimi: Bölge illerinde yatırımınız en uygun yer seçimi alternatiflerini sunarak projenize destek oluyoruz.
  • Yatırım sonrası hizmet: Yatırım ortamını iyileştirme çalışmaları kapsamında, yatırımını gerçekleştirdikten sonra da sizinle irtibatımızı kesmiyoruz.

 

TR33 Bölgesinde yatırımlar hakkında daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz.

Giriş

Kayıt

*
*
*
*
*

* Gerekli Alan